محصولات

Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com

پارس WHMCS

WHMCSیا WHMCompleteSolution سیستمی است که می توان از جهت راه اندازی کارتابل سازمانی، فروشگاه های IT و… استفاده کرد. این سیستم امکانات بسیاری مهمی در زمینه تخصصی IT را ارائه می کند که از جمله اماکانت آن می توان به ایجاد خودکار سرویس های میزبانی (هاست) ، سرور مجازی و سرور اختصاصی و ثبت آنلاین دامنه اشاره کرد. در راستای همین امر به اطلاع می رساند شرکت نت پویش سامانه پاسارگاد الوند به عنوان توسعه دهنده این سیستم مدیریت محتوای هوشمند آماده ارائه ماژول ها و لایسنس های این سیستم برای تمامی وب مستران ایرانی می باشد.

پارس کایاکو

پارس کایاکو یک نرم افزار پشتیبانی آنلاین یا به عبارت دیگر Help Desk Software است. Help Desk یا میز امداد مجموعه ای از امکانات برای رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالات کاربران یک سازمان یا شرکت می باشد. مشتریان می توانند برای بدست آوردن دستورالعمل استفاده از خدمات و محصولات یک سازمان/شرکت و نیز برای دریافت راه حل مشکلات و بدست آوردن راهنمایی و پاسخ سوالات خود به آن مراجعه کنند.
فعاليت هاي پشتيباني از قبيل مديريت درخواست ها و نظارت بر پيگيري و پاسخگویی آنها، توسط اين ابزار قابل سازماندهي مي باشند.

Cart

  • No products in the cart.